Dámská hedvábná gumička

Hedvábí

Scrunchie gumička

Pravé hedvábí pro zdravé a krásné vlasy. Ručně šitá hedvábná gumička neláme vlasy, je šetrná k vaši pokožce a je vhodná i pro alergiky. Gumička má velmi zajímavý tvar je zároveň pevná díky gumičce uvnitř.

Balení obsahuje: Gumička ze 100% hedvábného saténu

DOBA DODÁNÍ: SKLADEM

Zvolte si variantu:

199,00 Kč

Materiál: 100% hedvábný satén
Vlastnosti materiálu: Patří k nejluxusnějším tkaninám. Je to měkká, elegantní látka s hebkým, lesklým povrchem a matným rubem.
Výroba: Gumičky jsou vyráběny ručně na naši dílně v Ostravě.
Údržba: ruční praní ve vlažné vodě.

Luxusní hedvábná gumička nejen pro Vaše zdravé vlasy, ale také pro krásu lesku pravého hedvábí, může skvěle doplnit Váš outfit.

Proč hedvábnou gumičku: neláme, nezacuchává a nezanechává otlaky ve vlasech. Při sundávání netahá a nevytrhává vlasy, ale jemně sklouzne.

Přírodní hedvábí se vyrábí ze snovacích žláz hmyzu, nejčastěji motýla bource morušového. Jeho larvy se zakuklují do zámotků – kokonů, ze kterých se pak získává hedvábné vlákno.

Hedvábné látky jsou přírodním materiálem a jsou nejen jednoduše krásné, ale jsou též hebké, lehké a prodyšné. Umí zahřát i ochladit. Látky z přírodního hedvábí dokážou být nenápadně elegantní i neskrývaně luxusní. Hedvábné látky patří k tomu nejlepšímu, co si můžete dopřát.