https://www.marvadeluxe.com/

Kurzy šití v Ostravě s Marcelou Vymyslickou

Pojďme společně proniknout do tajů módy a vytvořit si sami pro sebe něco kreativního, krásného a originálního. Dnes již skoro zapomenutá technologie šití. Naučte se šít pro sebe, pro své děti, pro své blízké a mějte radost, že jste něco vytvořili svýma rukama.

Předností kurzu je individuální osobní přístup jak na termínech kurzů šití, tak přístup ke kurzistům. Každému se věnuji dle jeho dovedností. Kurzy bývají jednou měsíčně o víkendu v dopoledních hodinách, ale dle domluvy lze časy a termíny kombinovat.

Pokud se někdo nemůže rozhodnout, zda absolvovat celý kurz, nabízím jednodenní kurzy šití.

Na kurzech šití si osvojíte techniky ručního šití, strojového šití, šití kapes, dírek, úpravy délek kalhot, sukní, tvorbu vlastního jednoduchého střihu, ušití výrobku dle dohody, manipulaci střihu z Burdy a jiných publikací, správné žehlení, obsluha a údržba stroje, drobné opravy šicího stroje, bezpečnost práce při šití a další.

V cenách je zahrnuto: občerstvení-káva, čaj, materiál na výuku, nitě, látky, žehlící technika, módní časopisy.

S sebou si přinesete: přezůvky, nůžky, špendlíky, pokud má někdo svůj šicí stroj, párátko, metr, krejčovská křída, poznámkový blok. Pokud doma nemáte šicí výbavu, nekupujte sami, vše zapůjčím a poradím, co si pořídit.

Parkování přímo u našeho rodinného domu.

Cena kuru šití pro dospělé:

1 lekce, 5 hodin, 1 600,-
4 lekce po 5 hodinách 5 100,-
8 lekcí po 5 hodinách činí 9 500,-

Dále nabízím dle individuální dohody kresby na hedvábí a kresby na tkaniny.

Pokud máte nějaké nejasnosti, ráda zodpovím Vaše dotazy.

https://www.marvadeluxe.com/