Dámské černé úpletové šaty

Bavlna

Dámské letní šaty z hebké bavlny od módní návrhářky Marcely Vymyslické.

Doba dodání: IHNED

Jak se změřit
Dámská tabulka velikostí


Zvolte si variantu:

1 990,00 Kč

Specifikace

Materiál: úplet - 93 % bavlna; 7 % elastan
Střih: zúžená pasová linie, neformální
Gramáž látky: 220 g/m²
Délka oděvu: 100 cm (možnost úpravy)
Vyrobeno: ručně v ostravském studiu MarVa de Luxe Marcelou Vymyslickou
Údržba: praní na 30 °C; žehlení s napařováním na druhý stupeň
Doba dodání: do 3 dnů

Na fotkách

Výška modelky: 170 cm
Modelka nosí velikost: S

Dámská tabulka velikostí
Jak se změřit


Obujte si k jedněm šatům lodičky nebo tenisky a přitom vypadejte pořád skvěle. Jak? Ručně šité úpletové šaty bez rukávu z ostravského studia MarVa de Luxe se hodí ke každé příležitosti!

Ať v nich půjdete na schůzku, do práce, za kulturou, nebo budete objevovat svět, díky jejich materiálu, střihu a celkové kvalitě si už po prvním oblečení budete jistí, po čem sáhnout při otevření šatníku.

K ušití jsme využili úpletu z té nejkvalitnější organické bavlny a elastanu. Díky bavlně mají šaty lehce chladivý efekt, a jsou tak mimořádně příjemné na nošení i během léta. Můžete se s nimi proto bez váhání vydat do celodenního víru města. Navíc díky elastanu se vám perfektně přizpůsobí nejen v zúžené pasové linii, ale i při každém pohybu.

Jejich jednobarevnost nabourává jen minimalistický znak na hrudi a drobné logo studia MarVa de Luxe u kolen.

V případě vašeho zájmu vám šaty rádi upravíme přesně na míru. Při takovém zájmu nám napište nebo nás rovnou navštivte v ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe!

O návrhářce

Marcela Vymyslická

Po střední oděvní průmyslové škole jsem se přihlásila na ostravskou konzervatoř, kde jsem vystudovala obor oděvní návrhářství a módní tvorba.

Po jejím absolvování v roce 2019 jsem se sama ještě téměř rok učila pracovat s hedvábím a postupně si kupovala nové stroje na šití. Zakázek nebylo však tolik, abych se uživila, a tak jsem začala učit šít i ostatní.

Kurzistky mi svým elánem vlily novou krev do žil a já se rozhodla se stát pokračovatelkou více než stoleté české tradice dámských krejčových.

Nabitá vědomostmi, inspirací a elánem do práce jsem založila vlastní studio MarVa De Luxe a začala tvořit módu jinak - po svém.

Jsem zastánkyní slow fashion ve všech jejích aspektech. Proto dbám na každý detail svých oděvů, aby dokonale odpovídaly mé představě. Výhradně využívám těch nejkvalitnějších přírodních tkanin. Bio úplety, hedvábí a nitě vybírám od českých dodavatelů, kašmír a vlnu od těch německých.

Mým cílem není tvořit módu pro mola módních přehlídek - byť i to dělám. Mým primárním cílem je vytvářet takové oděvy, ve kterých se v každodenním životě budete cítit jednoduše dobře a ještě lépe v nich vypadat.

Proto každý kousek z mé nabídky projde pod mýma rukama a v případě zájmu vám ho upravím přesně na míru.

Navštivte mě a poznejte, jak tvořím. Těším se na vaší návštěvu v mém ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe.

Vaše Marcela Vymyslická