Služby

MarVa de Luxe neprodává pouze zboží v našem E-Shopu. Coby malá firma s osobitým přístupem, rádi v našem ateliéru uvítáme i nějakou "návštěvu". Kromě našich hotových modelů v našem E-shopu vykonáváme i další služby, kterými jsou především:

  1. Kurzy šití - Marcela i její zaměstnankyně Markéta ve svém ateliéru provozují kurzy šití s termíny, na které se dá domluvit nebo rezervovat. Jsou otevřené jak lehce zkušeným, tak naprostým začátečníkům. Jejich absolventi dostanou diplom.
  2. Showroom - V naší výstavní skříni (neboli "showroomu") vystavujeme šaty, které nejsou v našem E-shopu. Každý vystavený model je unikát. Kterýkoli zájemce je vítán náš showroom navštívit a v případě zájmu nějaký model koupit. Pokud Vám velikost nepadne, Marcela Vám ji může upravit.
  3. Zakázkové Krejčovství - Pokud se Vám nelíbí nic v našem E-Shopu ani Showroomu, můžeme pro Vás na míru vytvořit úplně originální oděv k jakékoli příležitosti, ať už jde o pracovní pohovor, svatbu, párty, či pohřeb a nebojíme se ušit ani něco smyslnějšího. Služby mimo jiné zahrnují také módní poradenství nebo společné nákupy.

V případě zájmu nám můžete napsat na e-mail info@marvadeluxe.com nebo zavolat na číslo +420 727 896 391. Jsme Vám k dispozici v našem ateliéru na adrese Frýdecká 453/286, 718 00, Ostrava Kunčičky.