Tunika k legínám

Modal

Autorská móda Marcely Vymyslické.
Doba dodání: 3-5 dnů.

Dámská tabulka velikostí
Jak se změřit

Zvolte si variantu:

1 650,00 Kč

Vydejte se v ní do práce, za zábavou nebo třeba na cesty. Dámská moderní tunika je tak pohodlná, že si ji budete chtít obléct ke každé příležitosti!

Může za to modalový úplet, z něhož jsme tuniku vyrobili. Ten vyniká svou stálou barvou i leskem, a to i po mnoha vypráních. Na dotyk je pak velmi jemný, a přesto dostatečně pružný a odolný. A je skvělou volbou do parných (nejen letních) dnů - dobře odvádí od pokožky vlhkost a v porovnání s jinými tkaninami (bavlna, viskóza...) se méně mačká. Ne nadarmo se modal řadí mezi materiály jako je kašmír nebo hedvábí.

Jednobarevnost tohoto kousku jsme narušili na hrudi čtyřmi bílými horizontálními pásky, které protíná našitý černý pruh a lehký lesk na celém povrchu oděvu. Zapůsobte při každé příležitosti a vyzkoušejte toto moderní tuniku z ostravské dílny MarVa de Luxe.

Tuniku si můžete vybrat ve čtyřech barvách - natur, červené, růžové a černé a v případě vašeho zájmu vám ji rádi upravíme přesně na vaše míry. Při takovém zájmu nám napište nebo nás rovnou navštivte v ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe!

Specifikace

Střih: lehce vypasovaný do áčka
Vyrobeno: ručně v ostravském studiu MarVa de Luxe Marcelou Vymyslickou
Materiál: modalový úplet
Gramáž látky: 260 g/m²
Údržba: praní na 30 °C; žehlení s napařováním na druhý stupeň

Na fotkách

Výška modelky: 170 cm
Modelka nosí velikost: S
Délka oděvu: 90 cm (možnost úpravy)

O návrhářce

Marcela Vymyslická

Po střední oděvní průmyslové škole jsem se přihlásila na ostravskou konzervatoř, kde jsem vystudovala obor oděvní návrhářství a módní tvorba.

Po jejím absolvování v roce 2019 jsem se sama ještě téměř rok učila pracovat s hedvábím a postupně si kupovala nové stroje na šití. Zakázek nebylo však tolik, abych se uživila, a tak jsem začala učit šít i ostatní.

Kurzistky mi svým elánem vlily novou krev do žil a já se rozhodla se stát pokračovatelkou více než stoleté české tradice dámských krejčových.

Nabitá vědomostmi, inspirací a elánem do práce jsem založila vlastní studio MarVa De Luxe a začala tvořit módu jinak - po svém.

Jsem zastánkyní slow fashion ve všech jejích aspektech. Proto dbám na každý detail svých oděvů, aby dokonale odpovídaly mé představě. Výhradně využívám těch nejkvalitnějších přírodních tkanin. Bio úplety, hedvábí a nitě vybírám od českých dodavatelů, kašmír a vlnu od těch německých.

Mým cílem není tvořit módu pro mola módních přehlídek - byť i to dělám. Mým primárním cílem je vytvářet takové oděvy, ve kterých se v každodenním životě budete cítit jednoduše dobře a ještě lépe v nich vypadat.

Proto každý kousek z mé nabídky projde pod mýma rukama a v případě zájmu vám ho upravím přesně na míru.

Navštivte mě a poznejte, jak tvořím. Těším se na vaší návštěvu v mém ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe.

Vaše Marcela Vymyslická