Luxusní hedvábný šátek 50 x 50 cm

Hedvábí

Pravé hedvábí přispívá také ke zdraví. Traduje se, že hedvábné šátky nejen, že nádherně vypadají, ale mají i ozdravné účinky. Luxusní hedvábný šátek ve správné barvě podtrhne vaši osobnost a vytvoří z jednoduchého outfitu, outfit luxusní. Šátky a šály se hodí jak pro pány, tak pro dámy. Zahalte se do hedvábí, do nejlepšího materiálu na světě.

Balení obsahuje: dárková krabička, šátek dle Vámi zvolených rozměrů, ze 100% hedvábného saténu, certifikát pravosti.

Doba dodání: SKLADEM


Zvolte si variantu:

1 250,00 Kč

Vyzdobte svůj outfit luxusním saténovým unisex šátkem ručně ušitým ze 100% hedvábí ze studia MarVa de Luxe, který má rozměr 50 x 50 cm a nelze velikost měnit. 

Proč si vybrat právě saténový šátek ze 100% hedvábí? Takový satén je totiž jako diamant mezi ostatními materiály. Stačí jediný dotyk, abyste si jej zamilovali...

  • jeho vzhled oslňující leskem,

  • hebkost a za každé situace pohodlné nošení,

  • nebo prodyšnost, díky které ho můžete nosit po celý rok.

Unisex hedvábný šátek dostanete v dárkovém balení s certifikátem pravosti, podrobným návodem na údržbu a malým dárkem.

Na každém kousku, jenž pro vás ušijeme, nám nesmírně záleží. Proto nabízíme desítky možných barevných variant a kromě uvedených rozměrů i nespočet dalších velikostí - a to nejen šátků z hedvábí.

Napište nám nebo nás rovnou navštivte v ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe a řekněte nám své požadavky na oblečení a doplňky. Vaši spokojenost máme na prvním místě!

Vyzdobte svůj outfit luxusním saténovým unisex šátkem ručně ušitým ze 100% hedvábí ze studia MarVa de Luxe.

Přírodní hedvábí se vyrábí ze snovacích žláz hmyzu, nejčastěji motýla bource morušového. Jeho larvy se zakuklují do zámotků – kokonů, ze kterých se pak získává hedvábné vlákno.

Hedvábné látky jsou přírodním materiálem a jsou nejen jednoduše krásné, ale jsou též hebké, lehké a prodyšné. Umí zahřát i ochladit. Látky z přírodního hedvábí dokážou být nenápadně elegantní i neskrývaně luxusní. Hedvábné látky patří k tomu nejlepšímu, co si můžete dopřát.