Luxusní hedvábný šál dámský i pánský

Hedvábí

Pravé hedvábí přispívá také ke zdraví. Traduje se, že hedvábné šátky nejen, že nádherně vypadají, ale mají i ozdravné účinky. Luxusní hedvábný šátek ve správné barvě podtrhne vaši osobnost a vytvoří z jednoduchého outfitu, outfit luxusní. Šátky a šály se hodí jak pro pány, tak pro dámy. Zahalte se do hedvábí, do nejlepšího materiálu na světě.

Balení obsahuje: dárková krabička, šátek dle Vámi zvolených rozměrů, ze 100% hedvábného saténu, certifikát pravosti, ozdobné peříčko. 

Doba dodání: SKLADEM

Zvolte si variantu:

Cena od 1 296,00 Kč

Specifikace

Materiálsatén ze 100% hedvábí (tzv. pravé hedvábí)

Střih: rovný, začištěný po krajích
Vyrobeno: ručně v ostravském studiu MarVa de Luxe Marcelou Vymyslickou
Gramáž látky: 70 g/m²
Údržba: praní na 30 °C; žehlení bez napařování na první stupeň
Doba dodání: do 4 dnů

Proč si vybrat právě saténovou šálu ze 100% hedvábí? Takový satén je totiž jako diamant mezi ostatními materiály. Stačí jediný dotyk, abyste si zamilovali...

  • jeho vzhled oslňující leskem,

  • hebkost a za každé situace pohodlné nošení,

  • nebo prodyšnost, díky které ho můžete nosit po celý rok.

Unisex hedvábnou šálu dostanete v dárkovém balení s certifikátem pravosti, podrobným návodem na údržbu a malým dárkem.

Na každém kousku, jenž pro vás ušijeme, nám nesmírně záleží. Proto nabízíme desítky možných barevných variant a kromě uvedených rozměrů i nespočet dalších velikostí - a to nejen šál z hedvábí.

Napište nám nebo nás rovnou navštivte v ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe a řekněte nám své požadavky na oblečení a doplňky. Vaši spokojenost máme na prvním místě!

Přírodní hedvábí se vyrábí ze snovacích žláz hmyzu, nejčastěji motýla bource morušového. Jeho larvy se zakuklují do zámotků – kokonů, ze kterých se pak získává hedvábné vlákno.

Hedvábné látky jsou přírodním materiálem a jsou nejen jednoduše krásné, ale jsou též hebké, lehké a prodyšné. Umí zahřát i ochladit. Látky z přírodního hedvábí dokážou být nenápadně elegantní i neskrývaně luxusní. Hedvábné látky patří k tomu nejlepšímu, co si můžete dopřát.


O návrhářce

Marcela Vymyslická

Po střední oděvní průmyslové škole jsem se přihlásila na ostravskou konzervatoř, kde jsem vystudovala obor oděvní návrhářství a módní tvorba.

Po jejím absolvování v roce 2019 jsem se sama ještě téměř rok učila pracovat s hedvábím a postupně si kupovala nové stroje na šití. Zakázek nebylo však tolik, abych se uživila, a tak jsem začala učit šít i ostatní.

Kurzistky mi svým elánem vlily novou krev do žil a já se rozhodla se stát pokračovatelkou více než stoleté české tradice dámských krejčových.

Nabitá vědomostmi, inspirací a elánem do práce jsem založila vlastní studio MarVa De Luxe a začala tvořit módu jinak - po svém.

Jsem zastánkyní slow fashion ve všech jejích aspektech. Proto dbám na každý detail svých oděvů, aby dokonale odpovídaly mé představě. Výhradně využívám těch nejkvalitnějších přírodních tkanin. Bio úplety, hedvábí a nitě vybírám od českých dodavatelů, kašmír a vlnu od těch německých.

Mým cílem není tvořit módu pro mola módních přehlídek - byť i to dělám. Mým primárním cílem je vytvářet takové oděvy, ve kterých se v každodenním životě budete cítit jednoduše dobře a ještě lépe v nich vypadat.

Proto každý kousek z mé nabídky projde pod mýma rukama a v případě zájmu vám ho upravím přesně na míru.

Navštivte mě a poznejte, jak tvořím. Těším se na vaší návštěvu v mém ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe.

Vaše Marcela Vymyslická