Hedvábný polštářek pod obličej

HedvábíZvolte si variantu:

Cena od 650,00 Kč

Specifikace

Materiál: povlak - satén ze 100% hedvábí (tzv. pravé hedvábí); náplň - 100% bavlna a duté vlákno

Vyrobeno: ručně v ostravském studiu MarVa de Luxe Marcelou Vymyslickou
Údržba: praní na 30 °C; žehlení bez napařování na první stupeň
Doba dodání: 5- 6 dnů

Dopřejte své pleti a vlasům ten nejvyšší komfort zatímco vy spíte. Hedvábí, z něhož je povlak polštářku vyrobený, absorbuje méně vlhkosti než bavlna. Vaše pleť i vlasy, které jste před spaním ošetřili krémy či séry, tak zůstanou déle hydratované.

Díky vnitřnímu dutému vláknu polštářek eliminuje tvorbu otlaků v obličeji, které přispívají k tvorbě vrásek. Brání rovněž třepení, lámání cuchání a elektrizování vlasů - i proto jej stávající zákaznice tak milují! Pravé hedvábí totiž nenarušuje povrch vlasů, které zůstávají lesklé a hydratované. Navíc je vhodné i pro alergiky.

Na každém kousku, jenž pro vás ušijeme, nám nesmírně záleží. Proto ho nabízíme v desítkách barevných variantách a kromě uvedených tří rozměrů dalším nespočtu velikostí.

Napište nám nebo nás rovnou navštivte v ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe a řekněte nám své požadavky na oblečení či doplňky. Vaši spokojenost máme na prvním místě!

O návrhářce

Marcela Vymyslická

Po střední oděvní průmyslové škole jsem se přihlásila na ostravskou konzervatoř, kde jsem vystudovala obor oděvní návrhářství a módní tvorba.

Po jejím absolvování v roce 2019 jsem se sama ještě téměř rok učila pracovat s hedvábím a postupně si kupovala nové stroje na šití. Zakázek nebylo však tolik, abych se uživila, a tak jsem začala učit šít i ostatní.

Kurzistky mi svým elánem vlily novou krev do žil a já se rozhodla se stát pokračovatelkou více než stoleté české tradice dámských krejčových.

Nabitá vědomostmi, inspirací a elánem do práce jsem založila vlastní studio MarVa De Luxe a začala tvořit módu jinak - po svém.

Jsem zastánkyní slow fashion ve všech jejích aspektech. Proto dbám na každý detail svých oděvů, aby dokonale odpovídaly mé představě. Výhradně využívám těch nejkvalitnějších přírodních tkanin. Bio úplety, hedvábí a nitě vybírám od českých dodavatelů, kašmír a vlnu od těch německých

Mým cílem není tvořit módu pro mola módních přehlídek - byť i to dělám. Mým primárním cílem je vytvářet takové oděvy, ve kterých se v každodenním životě budete cítit jednoduše dobře a ještě lépe v nich vypadat.

Proto každý kousek z mé nabídky projde pod mýma rukama a v případě zájmu vám ho upravím přesně na míru.

Navštivte mě a poznejte, jak tvořím. Těším se na vaší návštěvu v mém ostravském studiu a showroomu MarVa de Luxe.

Vaše Marcela Vymyslická