Dárkový poukaz na rozšířený kurz šití

Kurzy šití

Kurz šití v Ostravě pod vedením módní návrhářky Marcely Vymyslické, která má více než 20 let praxi v oboru.
Kurzy probíhají přímo v krejčovské dílně, kde se tvoří modely na přehlídková mola.

Na tomto kurzu si osvojíte techniky ručního i strojového šití, šití kapes a dírek. Vše šijeme na vzorníku, který si lepíte do svého sešitu s popiskem. Naučíte se rovněž, jak se starat o šicí stroj a jak jej správně používat, naučíme vás poznávat různé druhy látek, jaký je jejich význam, údržba i kolik si máte zakoupit látky na vybrané oděvy. Naučíte se také střihovou manipulaci z Burdy. Zhruba v půlce základního kurzu si vypracujete dle konstrukce střih na svou vlastní sukni, kterou si i sami ušijete. Ve druhé polovině se navíc naučíte ušít a nastříhat jednodušší šaty či halenku. Na konci kurzu obdržíte od nás certifikát.

Zvolte si variantu:

9 399,00 Kč
  • Na základním a rozšířeném kurzu si osvojíte: techniky ručního i strojového šití, šití kapes a dírek. Vše šijeme na vzorníku, který si lepíte do svého sešitu s popiskem. Naučíte se rovněž jak se starat o šicí stroj, poznat různé druhy látek a jejich význam nebo jak si spočítat spotřebu látky. Naučíte se střihovou manipulaci z Burdy aneb "jak si zajistit střih, aby mi seděl" . Zhruba v půlce základního kurzu si vypracujete dle konstrukce střih na svou vlastní sukni, kterou si i sami ušijete.

  • Nad rámec ceny kurzu je látka, se kterou se budete učit šít. Tu si můžete za zvýhodněnou cenu u nás pořídit. Nabízíme velmi kvalitní kostýmovky (vlna)

  • Na rozšířeném kurzu si osvojíte to stejné jako na kurzu základním a navíc se naučíte ušít a nastříhat jednodušší šaty či halenku.

  • S sebou si prosím přineste: přezůvky, psací potřeby, sešit na vzorníky, lepidlo (kdo má šicí stroj a pomůcky na šití vezměte s sebou, podíváme se na výbavu a seřídíme Váš stroj), jinak máme pro Vás na dílně vše nachystané. Vše máte k dispozici u nás zdarma.

  • V ceně kurzu občerstvení čaj, káva.

  • Parkování přímo u domu.

  • Na konci kurzu obdržíte od nás certifikát.

  • Přijďte k nám na opravdovou krejčovskou dílnu, kde se šije ještě po staru, poctivě.

  • U nás si můžete zakoupit různé druhy látek. My Vám vysvětlíme která se na co používá.