Dámská dlouhá košile z viskózy Lyocell, Marva

Doba dodání: 10 dnů

Údržba: praní v pračce na 40 °C, žehlení s napařováním na druhý stupeň, lze dát do čistírny.

Dámské velikosti
Jak se změřit

Zvolte si variantu:

3 850,00 Kč

Materiál: 100% viskóza tencel
Vlastnosti materiálu: měkký, jemný, příjemný na omak, prodyšný a v horku chladí. Je také velmi šetrný k životnímu prostředí a rozkládá se v přírodě
Vyrobeno: ručně v ostravském studiu MarVa de Luxe Marcelou Vymyslickou 
Údržba: praní v pračce na 40 °C, žehlení s napařováním na druhý stupeň, lze dát do čistírny

Když se bavíme o módním stylu, tak tyto košilové dámské šaty vám ho dají. Košile je střižena zešikma, tudíž perfektně sedí. Nádherně bohaté rukávy a zajímavá délka dává na atraktivnosti celého výrobku. Knoflíčky jsou perleťové.

Lyocell je přírodní vlákno nové generace. Jedná se o přelom ve výrobě textilií. Tencel je nový název pro celulózové vlákno lyocell.
V den, kdy bylo vlákno tencel - lyocell vynalezené, začala nová doba v historii vláken. Tencel je vyrobený z eukalyptového dřeva, ze stromů pěstovaných v trvale obnovovaných porostech, které rychle rostou, není třeba je zavlažovat, hnojit ani ošetřovat proti škůdcům. Je stoprocentně přírodního původu. V přírodě rozložitelný.
Tencel se zpracovává v uzavřeném oběhu: prakticky všechna chemie je zachycována a znovu využita, neuniká tedy a neznečišťuje životní prostředí. Spotřeba vody při výrobě tencel vlákna je 10 - 20-násobně menší, než při bavlně.

Košile návrhářky Marcely Vymyslické.

Dámská košile z dílny MarVa de Luxe z velmi luxusního materiálu.

Pravá Česká výroba na zakázku, pro náročné klienty, kteří vyznávají slow-fashion.

nadmíru šetrný k životnímu prostředí. Je to měkký, jemný materiál, na omak velmi příjemný. Vyniká svou prodyšností, lehkostí a je chladivý.