Choker náhrdelník z pravého hedvábí s kamenem

Hedvábí

Choker je náhrdelník, který těsně obepíná krk. Tento ultratěsný náhrdelník vyžaduje trochu citu, odvahy a sebevědomí. Pokud se pustíte do nošení chokerů, přidáte si velkou dávku sex-appealu, a to byste nevěřily, co taková maličkost může dělat s mužskou představivostí. Černé stuhy začaly nosit urozené dámy jako vzpomínku a vyjádření smutku na popravu Marie Antoinette.

Balení obsahuje: Choker s kamenem ze 100% hedvábného saténu a certifikát pravosti 
Rozměr: 3 cm
Doba dodání: SKLADEMZvolte si variantu:

550,00 Kč

Choker je zpět, v různých podobách pro tuto sezonu by Vám rozhodně neměl chybět.
A jeho historie?

Materiál: 100% hedvábný satén
Kámen: křišťál
Zavazování na mašličku
ÚDRŽBA: praní v ruce ve vlažné vodě, lze žehlit na druhý stupeň

Choker je náhrdelník, který těsně obepíná krk. Může vám připomínat viktoriánskou éru. Velký podíl na slávě tohoto malého šperku mají sestry Kardashianovy, konkrétně pak mladičká a v současné době velmi slavná "it girl" Kendall Jenner.

Přírodní hedvábí se vyrábí ze snovacích žláz hmyzu, nejčastěji motýla bource morušového. Jeho larvy se zakuklují do zámotků – kokonů, ze kterých se pak získává hedvábné vlákno.

Hedvábné látky jsou přírodním materiálem a jsou nejen jednoduše krásné, ale jsou též hebké, lehké a prodyšné. Umí zahřát i ochladit. Látky z přírodního hedvábí dokážou být nenápadně elegantní i neskrývaně luxusní. Hedvábné látky patří k tomu nejlepšímu, co si můžete dopřát.